FutbollSport

PSG etiketon zëvendësuesit e Ibrahimoviç!

Largimi i Zllatan Ibrahimoviç nga PSG duhet se këtë verë është një çështje e mbyllur që edhe në skuadër e kanë pranuar.

Drejtuesit e skuadrës pariziene kanë filluar q ëtë mendojnë për zëvendësimine suedezit me një sulmues të kalibrit të lartë.

Sipas mediave emri që mund të pasoj Ibrën tek PSG është sulmuesi i Interit, Mauro Icardi. Gjithashtu janë përfolur edhe emrat e Huguain të Napolit dhe Dybala të Juventus.

Show More

Related Articles

Close