Lajme

Fresh Dancing, vendi ku argëtimi nuk ka fund…

Është një nga lokalet më të mira ku këndojnë dhe performojnë emrat më të njohur të skenës shqiptare.

Në këtë super ambient që çdo gjë është në nivelin më të lartë përfshirë këtu ambientin komod, stafi i tij dhe luksi pafund brenda, ky lokal punon çdo natë derisa surprizat aty nuk kanë fund asnjëherë.

39992305_457380914766542_2742784343066804224_n 39993765_304848136989780_4338643561462366208_n

E për t’u kënaqur me atmosferën dhe muzikën e ambientin e mrekullueshëm duhet që vetëm të vizitoni atë që gjendet në magjistralen Prishtinë – Sllatinë.

Ndërkohë që deri më tani muzika ka qenë shumë në nivel, menaxhmenti i Fresh Dancing ka premtuar që ditëve në vazhdim për të nxehur ende më shumë atmosferën do të sjellë të gjithë emrat më eminent të estradës shqiptare.

Show More

Related Articles

Close