LajmeVendi

Aksident në autostradën Tetovë Shkup, dy vetura përfundojnë në greminë

Tetovë, 14 qershor- Edhe një aksident trafiku në autostradën Tetovë Shkup në afërsi të Tetovës. Aksidentohen dy vetura dhe për pasojë fluturojnë nga autostrada dhe përfundojnë në greminën afër fushave.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura. Gjatë ditës priten informacione shtesë./Zhurnal/

Show More

Related Articles

Close