ShowBiz

Mes luksit dhe trëndafilave, Arta Elezaj feston ditëlindjen (FOTO)

Ajo është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Arta Elezajn, klinasen që u bë aktore falë bukurisë e që po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për shkak të jetës luksoze që bën.

Kaçurrelja sot ka festuar ditëlindjen, e këtë ditë të rëndësishme ajo e ka pritur me shoqërinë e saj, në një vend luksoz, ndërsa tregon edhe një buqetë të madhe me trëndafila që ka marrë si dhuratë.

 

Show More

Related Articles

Close