LajmeRajoni

Vajza tenton vetëvrasjen, shpëtohet nga qytetarët

Një vajzë ka tentuar sot në Prishtinë vetëvrasjen, por ajo është shpëtuar nga disa qytetarë.

Vajza kishte dal në terasën e një banesë në katin e tretë në rrugën “Agim Ramadani”, dukë tentuar që të hedhet, por ajo është shpëtuar nga disa qytetarë, të cilët kishin hyrë në banesë dhe e kanë kapur atë para se të hidhej, raporton KosovaPress.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet e Policisë dhe ekipet mjekësore.

Nuk dihen arsyet që kanë shtyrë vajzën drejt këtij veprimi.

Show More

Related Articles

Close