ShowBiz

Këngëtarja nga Zvicra, tregon komplet vithet në xhinse dhe e poston foton

Këngëtarja e hitit “Havana”, ka publikuar një foto e cila tregon vithet bombastike. Ajo, këtë foto e ka postuar në rrjetin e saj në Instagram dhe duket shumë sexi.

Show More

Related Articles

Close