ShowBiz

Kjo është jeta luksoze e Dashurie Bilaj

Dashurie Bilaj pa dyshim është ndër femrat më të bukura e më “hot”. Ajo, tërheq vemendjen me hiret e saj bombastike. Missi, modelja e këngëtarja që shpesh bëhet pjesë e medias rozë, së fundi bënë përshtypje për jetën e saj luksoze. Dashuria vishet me stil, me markat më luksoze, vozit veturë te shtrenjtë, ka orë “Rolex” dhe shëtit në vende të ndryshme të botës. Ndryshe, bukuroshja shpesh përfshihet në projekte të ndryshme dhe gjatë gjithë kohës është e ftuar në emisione të ndryshme, ku nuk ngurron të tregohet e hapur dhe sinqertë.

Show More

Related Articles

Close