ShowBiz

Ky është hiti i ri i AGON – Kjo këngë do tiu bëj për vete

Tashmë është emër i konfirmuar i skenës muzikore, kjo falë këngëve hite dhe stilit modern. Agon Alija ka goditur sërish me projektin e radhës. Kënga e re e këngëtarit që publiku e njeh si Agon, e që jeton në Zvicër, titullohet “Për ty”. Ngjyra, ritëm që të bënë për vete, interpretim dhe si përfundim një projekt që të shijon, të mbanë për vete deri në sekonden e fundit. Kënga “Për ty” është vizualizuar nga produksioni “N’Pik creative”. Agon së shpejti pritet të vijë me projekte të reja.

Show More

Related Articles

Close