ShowBiz

‘Illegales business’ thotë Dard, projekt mjaft i pëlqyer nga publiku (Video)

Në një intervistë të fundit tha se po vjen për të tund skenën muzikore shqiptare ndërkohë që projekti i tij i fundit i publikuar vetëm pak ditë më parë po shpërthen gjithandej. ‘Illegales business’ titullohet kënga më e re e Dard e finalizuar edhe me videoklip e që në këtë projekt këngëtari shfaqet mjaft në formë si një yll i vërtetë. Kënga plot ritëm dhe klipi mjaft me shije e bën edhe më unik këtë projekt. Ndërsa për të dëgjuar atë mund të klikoni në vazhdim:

Show More

Related Articles

Close