ShowBiz

Ky është hiti i fundit i Sami Pacollit (Video)

Me një tekst mjaft të bukur ka ardhur me një projekt të ri këngëtari i njohur i muzikës live Sami Pacolli. Kënga titullohet ‘Hesht’ ndërkohë që ka një fabul dashurie e që si duket i kushtohet një dashurie të ‘dështuar’. Kënga e shoqëruar edhe me kitarë e bën projektin ende më të dalluar dhe më melankolik ndërsa ata të cilët vuajnë nga dashuria do e kenë më shumë problem të dëgjojnë këtë hit të këngëtarit të njohur. Videoprojekti është realizuar nga BugProduction derisa është publikuar në platformën më të madhe shqiptare ArkivaShqip.

Show More

Related Articles

Close