ShowBiz

Seldi shokon me këngën e re; Këmbanat bien përsëri për Mimozën?

Sapo është lançuar kënga e fundit e Sabianit. Këtë herë, ai ka zgjedhur një bashkëpunim me Seldi Qalliun. Produksioni i tyre i fundit mban emrin “Pa ty”.  Nga njëra anë vjeshta me gjethet që bien, nga ana tjetër një dëshirë për rikthim. Ajo që na habiti më tepër është një pjesë nga teksti dhe vargjet që këndon Seldi: Me pas një fëmijë me ty, ja kisha lënë emrin dashni. Mesa duket kjo pjesë në këngë i kushtohet Mimoza Shkodrës. Kujtojmë se, Seldi dhe Mimoza ishin më të dashuruar se kurrë. Ata kishin bërë çdo gjë gati, për të kurorëzuar dashurinë e tyre, mirëpo krisja mes çifti erdhi në mënyrë të beftë dhe ata u ndanë.

Show More

Related Articles

Close